Wyślij wiadomość

Jiangsu Songpu Intelligent Equipment Technology Co., Ltd

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Jiangsu Songpu Intelligent Equipment Technology Co., Ltd

Jiangsu Songpu Intelligent Equipment Technology Co., Ltd

1 2
Jiangsu Songpu Intelligent Equipment Technology Co., Ltd Jiangsu Songpu Intelligent Equipment Technology Co., Ltd
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Na calym swiecie
marki : Songpu
Ilość pracowników : 100~150
pc Export : 80% - 90%

Jiangsu Songpu Intelligent Equipment Technology Co., Ltd. (skrót: Songpu Technology) jest profesjonalnym producentem precyzyjnych narzędzi i części do urządzeń do przetwarzania materiałów kompozytowych, maszyn i urządzeń do pakowania produktów farmaceutycznych i napojów, urządzeń do wytwarzania energii wiatrowej i słonecznej oraz nowych pojazdów energetycznych .Rozwiązania dla profesjonalnych firm usługowych.

 

Firma znajduje się w Xinbei High-tech Zone, Changzhou City, która ma doskonałe środowisko, rozwiniętą gospodarkę i wygodny transport.Songpu Technology przestrzega filozofii biznesowej „zorientowanej na klienta, zorientowanej na jakość, wartości wykonawczej i ekologicznego rozwoju”, przestrzegając zasady biznesowej „uczciwości, pragmatyzmu i innowacji” i zobowiązuje się do stania się innowacyjną technologicznie firmą usługową .Obsługa klientów znanych marek krajowych i zagranicznych.

 

Songpu Technology stale wprowadza zaawansowaną technologię produkcji zagranicznej, utrzymuje ścisłą współpracę ze światowej klasy dostawcami surowców i materiałów pomocniczych, pozwala firmie Songpu na od czasu do czasu pozyskiwanie trendów rynkowych i informacji branżowych, ciągłe ulepszanie i ulepszanie własnego poziomu technologicznego oraz zapewnia jakość produktu spełnia standardy branżowe.Wymagania systemu zarządzania jakością ISO9001 do działania.

 

Songpu Technology została założona w 2013 roku. Zgodnie ze swoimi funkcjami składa się z Dywizji Inteligentnego Sprzętu, Dywizji Narzędzi Precyzyjnych oraz Działu Gwarancji Części Zamiennych.Zespół techniczny naszej firmy od dziesięcioleci koncentruje się na dziedzinie maszyn i urządzeń oraz posiada profesjonalny zespół ds. badań technicznych i rozwoju, który zapewnia klientom niestandardowe usługi i pomaga klientom we wdrażaniu strategii operacyjnych, takich jak integracja łańcucha dostaw i redukcja kosztów.

 

Wszystko jest dla klientów, tworząc wartość dla klienta.Dział sprzedaży Songpu Technology to zespół zorientowany na klienta, zorientowany na usługi.Firma dąży do doskonałości i ciągłego doskonalenia we wszystkich aspektach przedsprzedaży produktów, w sprzedaży i po sprzedaży.Songpu zawsze traktuje każdego klienta z wdzięcznym sercem i szczerze wita nowych i starych klientów, aby odwiedzali i współpracowali z lepszymi produktami, uczciwym zarządzaniem i doskonałą obsługą.

Szczegóły kontaktu
Jiangsu Songpu Intelligent Equipment Technology Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Chen

Tel: 15961125096

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas